Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje

Seriál Zoo, který se natáčel i ve Dvoře Králové, dnes začíná (13. ledna 20:15 hod.)

Redakce / 13.01.2022, Dvůr Králové nad Labem
Nový rodinný seriál FTV Prima se natáčel částečně v zázemí královédvorského safari parku, který je orientován na Afriku. Natáčení záběrů z pavilonů či výběhů znamenala pro návštěvníky areálu krátkodobá omezení, na která však byli předem upozorněni. Někteří návštěvníci brali sledování natáčení seriálu naopak jako bonus ke vstupence nebo důvod návštěvy vyhlášené zoo.

Filmová klapka v zoo


Na obrazovce se dnes možná uvidí i někteří obyvatelé z regionu, kteří využili možnosti přivýdělku jako komparzisté.

Poprvé byla filmová klapka v safari parku ve Dvoře Králové slyšet 16. srpna 2021 a poslední klapnutí zaznělo 17. září 2021. Jednalo se však pouze o první etapu natáčení. 
Naposledy se přímo ve Dvoře Králové natáčel studentský film V zajetíkterý zde vznikal téměř celý. Také v tomto případě jako komparz, ale i doplnění hereckého souboru, posloužili zcela dobrovolně a nadšeně místní obyvatelé. Právě proto premiéra filmu proběhla v říjnu roku 2019 v místním kině Svět, kam byli pozváni všichni, kdo se na filmu podíleli včetně sponzorů.

Přesto se nedá Dvůr Králové srovnávat například se sousedním Josefovem, který je díky prostředí pevnosti ideální pro natáčení scén z historických nebo sci-fi filmů. Seznam zde natočených filmů si můžete přečíst zde.

Seriál Zoo


V seriálu s názvem Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. 
V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (Sabina Laurinová a Marek Taclík), pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.

 


Zdroj: Safari park Dvůr Králové, csfd.cz, fcb Seriál Zoo 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2444x
 
Hodnocení článku:
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí