Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

Auto po nehodě skončilo na střeše

Redakce / 18.01.2022, Královédvorsko
V pondělí ráno v 8:25 byla v Kohoutově nahlášena dopravní nehoda osobního auta, které se převrátilo na střechu.
Kohoutov
Osobní auto dostalo na zasněžené vozovce smyk, který řidič nezvládl, vyjel mimo komunikaci a tam se převrátil na střechu. U nehody zasahovali profesionální hasiči ze stanice Dvůr Králové nad Labem a JSDH Hajnice. Jedna osoba, která ve voze cestovala, byla zraněná a skončila v péči ZZS. Hasiči zabezpečili místo události a odstranili následky nehody.

Dvůr Králové nad Labem 
Odpoledně vyjela v 17:22 opět královédvorská profesionální jednotka hasičů zasahovala v ulici 28. října, odstranila následky dopravní nehody dodávky, která vyjela na chodník a porazila sloup s osvětlením. Hasiči zachytávali únik provozních kapalin, následně předali místo události policistům.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 378x
 
Hodnocení článku:
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí