')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
ZŠ Podharť Dvůr Králové > Krimi

Policisté zadrželi v obchodě ve Dvoře Králové zloděje. Podívejte se na ostré video ze zásahu

Redakce / 19.12.2018
V pondělí 17. prosince po desáté hodině večer vyjeli policisté prověřit oznámení o narušení objektu jednoho z obchodů ve Dvoře Králové nad Labem. Na pomoc jim přijeli ještě místní městští strážníci. Společně nejdříve zkontrolovali vnější obvod budovy, přičemž si po chvíli přes prosklené dveře všimli, že uvnitř je nějaký muž.
 
Hned na to někdo dokonce lomcoval zadními uzamčenými dveřmi. Policisté se proto hlasitě prokázali s tím, aby se muž vzdal, ale bez odezvy. Tou dobou dorazili ještě další posily, konkrétně trutnovští psovodi a kolegové z královéhradeckého pohotovostního a eskortního oddělení. Po krátké domluvě společně se služebními psy vstoupili do objektu a ten začali prohledávat. Za nedlouho policejní pes Rusty skutečně vypátral uvnitř muže, který se do obchodu vloupal, a když zjistil, že dorazila policie, snažil se ukrýt. Policisté ho na místě zadrželi a skončil v policejní cele. Druhý služební pes Obelix dále označil schovaný batoh s energetickými nápoji a lahvemi alkoholu v celkové hodnotě necelých 800 korun, které se provinilec chystal odcizit.  

V této chvíli si již 32letý muž od policejního komisaře vyslechl podezření ze spáchání přečinu krádež ve stádiu pokusu a dále je stíhán na svobodě. Nutno dodat, že provedená dechová zkouška u něho odhalila přítomnost alkoholu a také test na drogy vyšel pozitivně. Ke svému jednání se muž policistům doznal a jako důvod vloupání uvedl, že nemá peníze, aby si věci koupil, tak se rozhodl je ukrást.Nyní mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

nprap. Lukáš Vincenc

FOTOGALERIE - Policisté zadrželi v obchodě ve Dvoře Králové zloděje. Podívejte se na video ze zásahu

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 5254x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět