Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Lékaři

Návštěvy v nemocnicích zakázány, balíčky povoleny

Redakce / 2.11.2021, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Oblastní nemocnice Náchod umožní rodinám a blízkým na všech lůžkových odděleních svých nemocnic nechat pacientům balíček na určených místech, ze kterého je budou distribuovat až k pacientům.


Je zřejmé, že nic nenahradí osobní kontakt. I tak ale právě doručování balíčků pacienta od jejich nejbližších je alespoň částečným vstřícným krokem v době, kdy epidemiologická situace není dobrá.

V balíčcích je doporučeno předávat jen věci osobní potřeby a věci s prokazatelnou dobou minimální spotřeby. Každý balíček je nutné označit názvem oddělení a jménem pacienta.

Na žádném oddělení není možnost přebírání balíčku. Pouze na níže uvedených místech:

Určená místa:

Nemocnice Náchod, horní areál – vrátnice – v době od 8:00 do 15:30.

Nemocnice Náchod, dolní areál vyjma rehabilitace – horní infocentrum v budově A (ambulantní pavilon) v pracovní dny v době od 8:00 – 13:00, po tomto čase Infocentrum u chirurgické ambulance

Nemocnice Náchod, rehabilitace – u budovy rehabilitace, zvoňte – v době od 8:00 do 15:30

Nemocnice Rychnov nad Kněžnou – vrátnice – v době od 8:00 do 15:30.

Nemocnice Broumov – vrátnice – v době od 8:00 do 15:30.

Nemocnice Jaroměř – předávání probíhá v úterý a v pátek v době od 13:00 do 14:30. Balíčky předávejte paní Brossmannové (administrativní pracovnici) prosklená budova RTG – ze strany.

Zdroj: Oblasti nemocnice Náchod


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 398x
 
Hodnocení článku:
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí