Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Miniolympiáda ve Dvoře Králové

Redakce, / 26.06.2024, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Ve čtvrtek 13. června 2024 jsme poměřili své síly při každoroční Miniolympiádě. Letos jsme v rámci Dnů pro rodinu začlenili do této akce děti z MŠ Roháčova, kteří si celou Miniolympiádu užili s námi.

FOTOGALERIE - Miniolympiáda


Celkem se zúčastnilo 25 uživatelů, kteří prošli trať se sedmi disciplínami, které byly oproti předchozím ročníkům obměněny. 

Společně s dětmi se uživatelé utkali v hodu kostkou, kroužcích, navíjení loďky, kuželkách, střelbě na plechovky, slalomu a chytání ryb. 

S organizací nám celé odpoledne pomáhali dobrovolníci nejen z Královédvorské Arniky, ale i zástupci Města Dvůr Králové nad Labem, Komerční banky a místního Safari Parku. Poděkování patří také místnímu gymnáziu za zapůjčení startovních čísel. 

Sportovní duch nikomu nechyběl, vyhrát chtěl každý. V cíli pak na všechny čekaly špekáčky a vychlazené pivečko z pivovaru Nová Paka. Poté jsme již netrpělivě čekali na vyhlášení pěti nejlepších, kteří byli obdarováni medailí, diplomem a balíčkem dobrot. Ti, co nevyhráli, dostali diplom za účast, protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. 

Gratulujeme vítězům a všem, kteří se zúčastnili za předvedené obdivuhodné výkony. 
 
Děti, uživatelé i dobrovolníci si celé odpoledne moc užili, všem ještě jednou obrovské DÍKY!

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 262x