Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Technické služby

Dvůr Králové bude mít od 1. ledna 2022 nového ředitele technických služeb. Je jím zdravotnický záchranář

Redakce / 5.11.2021, Dvůr Králové nad Labem
Ve středu 3. listopadu 2021 Rada města Dvůr Králové rozhodla o výběru nového ředitele Technických služeb města Dvůr Králové. Stal se jím jeden z radních: Vítězslav Šturma.


Dle členů Rady města byl nejvhodnějším uchazečem vypsaného výběrového řízení Ing. Vítězslav Šturma, DiS., MBA

Vítězslav Šturma je zdravotnický záchranář a v roce 2018 kandidoval úspěšně za Východočechy do zastupitelstva města Dvůr Králové, kdy se poté v rámci koaličního jednání se dostal i do úzkého vedení města: je jedním ze 7 radních.

V roce 2020 kandidoval za koalici ODS, STAN a Východočeši do krajského zastupitelstva z 31. pozice. 

Rada města tímto zároveň odvolává Ing. Jana Horsáka z pracovního místa ředitele příspěvkové organizace Technické služby města Dvora Králové nad Labem s účinností k 31. prosinci 2021 a jmenuje Ing. Vítězslava Šturmu DiS., MBA na toto pracovní místo ředitele s účinností od 1. ledna 2022 na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební dobou.

Protože se blíží zimní sezona, připomeňme si rozhovor s panem Horsákem, který se týkal údržby komunikací ve městě během zimních měsíců. Tento rozhovor četlo přes 30 tisíc lidí. 

Pan Horsák měl již při svém nástupu do své funkce dlouholeté zkušenosti s řízením technických služeb v jiném městě. Opakovaně upozorňoval na nedostatečné investice do stavu místních chodníků, které se poté nemohly v zimních měsících řádně udržovat vzhledem k jejich neutěšenému stavu. 

Kateřina Sekyrková


Související články
Rozhovor s nově vybraným ředitelem Technických služeb města Dvůr Králové nad Labem
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2890x
 
Hodnocení článku:
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí