Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Žákyně ze 4.A ze ZŠ Strž vyhrála "zebru“

Redakce / 16.12.2021, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
Na podzim vyhlásil Tým silniční bezpečnosti spolu s Policií ČR výtvarnou a literární soutěž na téma "Zebra se za tebe nerozhlédne“. Děti se tak měly za pomoci barev, papíru a tužky popasovat s problematikou bezpečného přecházení.

FOTOGALERIE - Žákyně ze 4.A vyhrála „zebru“

Zkusili jsme tedy štěstí ve výtvarné části. 
Na čtvrtkách vykouklo na svět několik černobíle pruhovaných kamarádek, které nabízely pomocnou ruku (vlastně kopýtko) dalším postavičkám, jež si očividně nevěděly s dopravní situací rady. 

Za třídu jsme do krajského kola soutěže poslali práce tří dívek a jedna z nich - Margad Garmaa – nakonec v kategorii žáků 1. stupně získala celkové prvenství. 

Vítězná díla pak postoupila do kola celostátního. I tady obrázek zabodoval a Margad se umístila na krásném 4. místě.

Odborná porota se rozhodla odměnit první pětici úspěšných tvůrců, takže na naši žákyni čeká určitě pěkná cena. V letošním ročníku soutěže se sešlo téměř 2 000 dětských prací z celé republiky, o to více si tohoto výsledku vážíme. 
Velké poděkování patří také naší paní asistentce Andree Erbenové, která svými originálními nápady pomáhá dětem najít cestu k radostnému tvoření. Šikovné čtvrťačce Margad ještě jednou blahopřejeme a všem ostatním dětem vzkazujeme: až budete stát na přechodu, tak nezapomeňte, že … zebra se za vás nerozhlédne!

tř. učitelka Mgr. Jana Hronešová
ZŠ Strž 

Další články ZŠ Strž

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 516x
 
Hodnocení článku: